Zygzak

0,00 zł
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
e-Płatności

Szybkie i bezpieczne
płatności bankowe
Facebook Messenger

Zwroty

Odstąpienie od Umowy sprzedaży
Klient będący Konsumentem może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone pisemnie na adres sprzedawcy lub mailowo. Oświadczenie można złożyć na formularzu odstąpienia od umowy lub na dowolnym innym. Do zachowania terminu 14 dni wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, zwrócić mu dokonane przez niego płatności, w tym koszt najtańszej oferowanej przez sprzedawcę dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru.
Konsument ma obowiązek zwrócić towar sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na adres sprzedawcy przed upływem tego terminu. Obowiązkiem Konsumenta jest odpowiednie zapakowanie towaru na czas transportu. Sam towar powinien być czysty, nieużywany i w niezmienionym stanie. 

Formularz - POBIERZ

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.